Bulwary Wiślane

Inwestycja położona jest w bardzo bliskim sąsiedztwie Wisły, wzdłuż której ciągną się piękne bulwary wiślane - doskonałe na spacer czy wycieczkę rowerem. Odcinek Bulwarów między mostem Śląsko-Dąbrowskim a Centrum Nauki Kopernik ma być oddany do użytku latem 2017 r. Nad Wisłą w okolicy warszawskiej Syrenki (tuż przy Moście Świętokrzyskim) latem otwarte są liczne kawiarnie i restauracje pod gołym niebem.

Stare miasto

Inwestycja znajduje się u podnóża Skarpy Wiślanej. Spacer z ul. Drewnianej przez Mariensztat do Starego Miasta zajmuje nie więcej niż 20 minut.

Biblioteka uniwersytecka

Inwestycja znajduje się w odległości kilkuset metrów od budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (BUW), innych budynków uniwersytetu i Centrum Nauki Kopernik. Na dachu BUW można podziwiać jeden z największych i najpiękniejszych ogrodów dachowych w Europie.

Bulwary Wiślane

Inwestycja dzięki swojemu doskonałemu położeniu w centrum Warszawy jest świetnie skomunikowana. Jednocześnie dzięki bliskości Mostu Świętokrzyskiego i stacji metra Centrum Nauki Kopernik otwiera się na prawą stronę Wisły. W pobliżu znajdują liczne trasy spacerowe i rowerowe.